Strona Główna Automobilklub Volkswagena Transportera T3
.:: NOWA JAKOŚĆ INTEGRACJI ::.

FAQStrona Główna  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Przypominamy o opłaceniu składek na rok 2019. Szczegóły znajdziecie w tym temacie.

Poprzedni temat «» Następny temat
BUSIKOWA PACZKA 2018
Autor Wiadomość
Marek N.S. 
Wiceprezes Zarządu

Miejscowość: Nowy Sącz
Wysłany: 2018-12-09, 17:43   BUSIKOWA PACZKA 2018

Witam serdecznie !
W związku z licznymi zapytaniami w moim kierunku odnośnie tegorocznej edycji Busikowej Paczki informuję że z wielu przyczyn technicznych niestety nie dojdzie do skutku.
Co nie oznacza że nie będzie kontynuacji .
Informację tę otrzymałem od "Ojca Chrzestnego" tego szlachetnego przedsięwzięcia które w tym roku obchodziło by piątą rocznicę.
No cóż czasem przypadki losowe nie powalają nam na realizację wszystkich zamierzeń...
Miejmy nadzieję że w przyszłym roku szczęście nam dopisze i pomożemy ludziom którzy są w ciężkiej sytuacji materialnej czy bytowej.

Informuję jednocześnie zainteresowanych że nic mi nie wiadomo jako vice prezesowi AT3 o jakich kolwiek prowadzonych zbiórkach pieniężnych lub rzeczowych na poczet "Busikowej Paczki"
Jeśli kto kolwiek prowadził takowe lub nadal to robi ... ROBI TO NIELEGALNIE I NIE MA TO ŻADNEGO ZWIĄZKU Z AUTOMOBILKLUBEM VOLKSWAGENA TRANSPORTERA T3 !

Rozmawiałem na ten temat z ludzmi... członkami klubu, którzy są na poważnie zainteresowani tego typu działalnością i którym leży to na sercu. Na przyszły rok jeśli nic nie stanie na przeszkodzie odbędzie się Busikowa Paczka lecz troszkę w innej formie... ale na to przyjdzie pora...

To z mojej strony było by na tyle .
Pozdrawiam wszystkich związanych na poważnie z działalnością w tej wielkiej sprawie.

Marek Wąsowicz.

Odpowiedz do tematu