Strona Główna Automobilklub Volkswagena Transportera T3
.:: NOWA JAKOŚĆ INTEGRACJI ::.

FAQStrona Główna  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Przypominamy o opłaceniu składek na rok 2019. Szczegóły znajdziecie w tym temacie.

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty członkowskie w 2019
Autor Wiadomość
logitec 
Wiceprezes Zarządu

Miejscowość: Wieliczka
Wysłany: 2019-06-06, 23:13   Karty członkowskie w 2019

Witajcie.
Obiecałem, że dziś napiszę odnośnie kart członkowskich AT3 oraz PZM.
Na wstępie chciałbym się odnieść do ich historii powstania.
Karty AT3 (te białe z logo AT3) powstały na skutek wymogu PZU w związku z podpisaną umową pomiędzy PZU i AT3 w styczniu 2017r. Były one niezbędne do udzielenia zniżki (-70%) przez agentów PZU. W okresie poprzedzającym tą umowę i od powstania AT3 tj 2015 i 2016 roku, zniżki były udzielane na podstawie karty PZM. Obecnie, po decyzji PZU z grudnia 2018 roku umowa nie została przedłużona na rok następny, co w efekcie spowodowało brak wymagalności kart. Jednakże podjęliśmy starania i rozmowy z kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi o zniżki podobne jakie były w PZU. To dawało nadal podstawy do ich potrzeby wydrukowania. Jednocześnie sam druk kart rządzi się swoimi prawami, o czym już wcześniej pisałem, ale przypomnę je. Minimalna ilość zamówionych kart to 300 sztuk, a pula ewentualnego dodruku to minimum 250 sztuk. W związku z czym aby zamówić odpowiednią ilość, czyli nie za dużo bo to generuje niepotrzebne koszty ale i nie za mało bo wymagany byłby dodruk, który generowałby również nieadekwatne koszty, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu się z ich drukiem do początku marca kiedy to mielibyśmy obraz podstawowej puli zamówionych kart ( wynikało to z uchwały zarządu o składkach 1/12/2018 z 19 grudnia 2018roku). Jednak tu musieliśmy się wstrzymać z przyczyn czysto „czasowych” ponieważ priorytetem było zrobienie bilansu za 2018 i oddanie go do Urzędu Skarbowego (termin do 31 marca 2019). Kiedy już uporaliśmy się z bilansem przystąpiliśmy do przygotowania kart , projektu policzenia potrzebnej ilości i przygotowania danych do personalizacji każdej karty. Wszystko to zostało przygotowane a drukarnia czekała na naszą dyspozycję rozpoczęcia druku. Wtedy pojawiły się pierwsze sygnały, że w zasadzie ich druk może być niepotrzebny. Ponieważ przy założeniu wydrukowania minimalnej ilości 300 kart wraz z ich personalizacją, konfekcjonowaniem i opłatami za wysyłkę listami poleconymi, koszt szacowaliśmy na blisko 4.000 zł (cztery tysiące złotych) przy dysponowaniu budżetem 15-16 tys złotych, który ma zostać spożytkowany na zlot, zdaliśmy sobie sprawę, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto, a których może nam brakować do organizacji tegorocznego zlotu lub zorganizowania (opłacenia, kupienia) czegoś co uatrakcyjni zlot. Naszymi przemyśleniami podzieliliśmy się z Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej, który przyznał nam rację. W tym miejscu należy przytoczyć jego mocny osąd: „Wobec powziętej wiedzy, gdyby Zarząd AT3, dopuścił się pod naporem członków wydruku i kolportażu kart, mógłby się spotkać z zarzutem o niegospodarność co w rezultacie mogłoby doprowadzić do wniosku o odwołanie zarządu”. Uznaliśmy, że ze względu na tradycję ich otrzymywania przez członków tychże kart, wstrzymaliśmy się z ostateczną decyzją do czasu podsumowania budżetu potrzebnego do organizacji zlotu. Obecnie budżet zlotu jest już całkowicie podsumowany i wiemy, że na chwilę obecną, nie ma miejsca w budżecie AT3 na karty członkowskie, które jak wspomniałem nie mają żadnego uzasadnienia do ich przekazania członkom.
To tyle o kartach AT3. Co do kart PZM, to członkowie zamówili ich ponad 60 i w większości są one w naszym posiadaniu. Nie zostały do tej pory wysłane ponieważ ich wysyłka zawsze była połączona z karta AT3. Obecnie nic nie stoi na przeszkodzie aby te karty do was wysłać, co też uczynimy w najbliższych dniach (ogranicz nas tylko ich spakowani i zaadresowanie). Jeśli ktoś ma ochote aby karta została mu przekazana w czasie zlotu w Pęczniewie (a nie wysłana pocztą), proszę o taką informację pod tym tematem w odpowiedzi do mojego dodatkowego pytania o to. Jeśli ktoś potrzebuje skan swojej karty proszę o wiadomość na PW.
Mam nadzieję, że moje wyjaśnienie wyczerpuje temat kart.

Pozdrawiam
Krzysztof Szepczyński

Garazmen 

Miejscowość: Bolesław
Wysłany: 2019-12-09, 11:41   

Co z Kartami, składkami i ogólnie z AT3 w 2020 roku?

POWOLNIAK 

Miejscowość: Mysłowice
Wysłany: 2019-12-19, 16:14   

Jakie plany na 2020 ?????

Gruby 

Miejscowość: Kraków
Wysłany: 2019-12-21, 15:17   

POWOLNIAK napisał/a:
cicho wszędzie głucho wszędzie... Pewnie juź nic nie bedzie :roll:

Gruby 

Wysłany: 2019-12-21, 15:18   

POWOLNIAK napisał/a:
cicho wszędzie głucho wszędzie... Pewnie juź nic nie bedzie :roll:

Gtig60 

Miejscowość: Krakow
Wysłany: 2020-01-27, 12:24   

Oplacamy jakies skladki na rok 2020?

Gruby 

Wysłany: 2020-01-27, 12:49   

Dobre pytanie

zbysiu 

Miejscowość: Wrocław
Wysłany: 2020-02-03, 11:38   

Dzień dobry

Co ze składkami za 2020 rok?
Pozdrawiam wszystkich

Zbigniew

Gruby 

Wysłany: 2020-02-03, 11:48   

Zbysiu jaśnie panujących vice K.Szepczyński wszystko opisał na fb. Uznając jednocześnie że jak ktoś nie ma fb to już jego problem. Bo zarząd se uchwalił na walnym że forum idzie do likwidacji

rafcio1800 

Miejscowość: Widnica
Wysłany: 2020-02-03, 18:29   

A Jja nie mam Facebooka i co ja mam teraz począć??? Nie dla mnie już ten automobilklub????

piekarz 

Miejscowość: Kutno
Wysłany: 2020-02-05, 06:54   

Krzysiu prośba ,wklej ustalenia zarządu w następnym poście ,bo jak widzę nie tylko ja nie mam facebooka

Gruby 

Wysłany: 2020-02-13, 15:05   

piekarz napisał/a:
Krzysiu prośba ,wklej ustalenia zarządu w następnym poście ,bo jak widzę nie tylko ja nie mam facebooka
PRZEPISANE Z FACEBOOKA,,W imieniu zarządu AT3 informuję wszystkich zainteresowanych, że składki za rok 2020 nie uległy zmianie. Zasady ich opłacenia oraz konto nie uległo zmianie.
-Składka dla członków z nr członkowskim 1-112 wynosi 50 zł (o ile opłacanie składek w każdym roku nastąpiło do 15 stycznia za dany rok)

- Składka dla członków z nr członkowski od 113 w zwyż wynosi 100 zł (nie dotyczy współmałżonka)

- Składka dla członków których współmałżonek jest również członkiem AT3 10zł

- Opłata za kartę PZM wynosi 10zł.

nr konta: 14 1750 0012 0000 0000 3453 4179

Jak co roku przypominam o dokładnym opisie w tytule przelewu jako "Składka członkowska za 2020" lub w wypadku składki członkowskiej i opłaty za kartę PZM jako "Składka członkowska za 2020 + karta PZM".

Proszę o takie wpisy aby nie powtórzyły sie sytuacje z lat ubiegłych kiedy przychodzące przelewy są nie do zakwalifikowania ze względu na brak danych nadawcy.

Przy okazji przypomnę informację i decyzję jaka zapadła w czasie WZC o likwidacji forum AT3 i zastąpienia go stroną informacyjną. Prace trwają. Tymczasowe istnienie forum proszę traktować jako efekt przejściowy do nowej strony, która z pewnością przypadnie Wam do gustu."

piekarz 

Miejscowość: Kutno
Wysłany: 2020-02-14, 05:14   

Dzięki za pomoc

sankra19 

Miejscowość: Sandomierz
Wysłany: 2020-04-12, 12:49   

Sto lat temu w domach było słychać rozmowy,dziś widać w nich tylko nikłe światła ekranów smartfonów. Trzeba si zaprzyjaźnić z Facebookiem

Odpowiedz do tematu