Strona Główna Automobilklub Volkswagena Transportera T3
.:: NOWA JAKOŚĆ INTEGRACJI ::.

FAQStrona Główna  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
 ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Przypominamy o opłaceniu składek na rok 2019. Szczegóły znajdziecie w tym temacie.

Poprzedni temat «» Następny temat
kiedy iczy klub zmienia nazwe
Autor Wiadomość
sylwek72 

Miejscowość: Wieluń
Wysłany: 2017-07-26, 16:26   kiedy iczy klub zmienia nazwe

czy trzeba mieć T3 aby być członkiem rodziny T3 !!!! czy wystarczy mieć coś....( starszego) pow...25 lat Jeśli tak to poco taka nazwa AVTT3 :-/

joker 

Miejscowość: Bielsko-Biała
Wysłany: 2017-07-26, 19:57   

Sylwek 72, zobacz sobie jak brzmi pełna nazwa AT3, to Ci wszystko wyjaśni.

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-27, 16:00   

ok ale o ile wiem są członkowie T3 nie posiadający T3 a np. garbusa . Patrz :scyzoryk:

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-27, 16:02   

Cześć! Dzięki za przyjęcie do klubu :)
Jestem Marcin i mam Garbusa z 1973 roku :) Mieszkam w Warszawie, ale często bywam też w Krakowie i okolicach Kielc :)

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-27, 16:09   

Aby zostać członkiem Automobilklubu Volkswagena Transportera T3 należy: (((((((((((((((((POSIADAĆ T3)))))))))))))))))

-Wypełnić Deklarację Członkowską, wydrukować i podpisać a następnie wysłać skan na adres zarzad@automobilklubt3.pl ( w tytule maila proszę wpisać "Deklaracja Członkowska") lub zwykłą pocztą na adres:

Automobilklub Volkswagena Transportera T3
os. Szymanowskiego 11/12, 32-020 Wieliczka

-Następnie należy opłacić składkę członkowską zgodnie z aktualną uchwałą Zarządu Automobilklubu., która na rok 2016 wynosi 100 zł i jest jedyną wymaganą opłatą (dla nowo wstępujących członków oraz zachowujących ciągłość członkostwa) z tytułu przynależności do AT3.

Przelew musi zostać wykonany zgodnie z poniższym wzorem:

Automobilklub Volkswagena Transportera T3

Konto bankowe: Raiffeisen Polbank S.A. 14 1750 0012 0000 0000 3453 4179

Tytułem: Składka członkowska za rok 2016 (proszę bezwzględnie wpisywać taki tytuł a nie dowolny inny .)

-Ostatnią czynnością jest założenie konta na forum. Link do rejestracji odsyłany jest zwrotnie z adresu z jakiego nadesłano deklarację lub podano w deklaracji. Wszystkie wymagane komórki (zaznaczone *) należy wypełnić podając prawdziwe dane, zgodnie z tymi zawartymi w deklaracji członkowskiej.

Zarząd po otrzymaniu deklaracji podejmuje decyzję o przyjęciu kandydata w poczet członków Automobilklubu Volkswagena Transportera T3 i daje dyspozycję dla administratora forum o aktywacji konta. W wypadku negatywnej decyzji o przyjęciu w poczet członków, kandydat zostaje o tym powiadomiony a składka zwrócona na jego konto.

Nie istnieje żadna możliwość założenia konta na forum dla osób, które nie są członkiem Automobilklubu Volkswagena Transportera T3.

Ślimak 

Miejscowość: Sieradz
Wysłany: 2017-07-27, 16:47   

sylwek72 napisał/a:
Aby zostać członkiem Automobilklubu Volkswagena Transportera T3 należy: (((((((((((((((((POSIADAĆ T3)))))))))))))))))

Co tak się dziwisz? Jest to Automobilklub Volkswagena Transportera T3.

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-28, 15:50   

Ślimak czytaj posty od początku ZE ZROZUMIENIEM o co pytałem , a nie tylko ostatni (
ok ale o ile wiem są członkowie T3 nie posiadający T3 a np. garbusa . Patrz :scyzoryk:)

Ślimak 

Wysłany: 2017-07-28, 20:54   

sylwek72, jak na razie skleroza mnie rypie. Nasz klub zrzesza posiadaczy VW T3 , a nie aut innych modeli i innych firm. Uważam, że jest winą zarządu przyjęcie do naszego szanownego grona posiadaczy VW T3 innego rodzaju aut.

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-29, 08:30   

Dzięki za zrozumienie jestem dumny (mam nadzieje że i cała nasza :rodzina t3:) że jesteśmy członkami ELITARNEGO klubu T3 ,a nie zbieraninom innego rodzaju aut. P.S. mam nadzieje że zarząd to widzi :?:

Gruby 

Miejscowość: Kraków
Wysłany: 2017-07-29, 10:22   

Członkiem Automobilklubu Volkswagena Transportera T3, może zostać każda osoba, posiadająca zdolność do czynności prawnych, obywatel Polski.
Członek Automobilklubu biorąc czynny udział w działalności stowarzyszenia, realizuje i rozwija swoje zainteresowania związane z Transporterem T3. Ma prawo do brania udziału w zlotach, imprezach i szkoleniach organizowanych przez Automobilklub

Garazmen 

Miejscowość: Bolesław
Wysłany: 2017-07-29, 19:53   

""" biorąc czynny udział w działalności stowarzyszenia, realizuje i rozwija swoje zainteresowania związane z Transporterem T3. Ma prawo do brania udziału w zlotach, imprezach i szkoleniach organizowanych przez Automobilklub"""".

Wg powyższego zapisu statutu, wystarczy rozwijać zainteresowania związane z transporterem T3 i brać udział w działalności AT3 , np uczestniczyć w zlotach. Jeśli tacy członkowie bez busa nie szkodzą wizerunkowi AT3, a nawet działają na korzyść, to ja osobiście nie mam nic przeciwko.
Znam takich, co nie mają busa, nie mają samochodu powyżej 25lat, ale polubili nasze towarzystwo i zostali członkami.

Ślimak 

Wysłany: 2017-07-29, 20:24   

Trochę to dla mnie nienormalne i wręcz śmieszne, że członek AT3 nie posiada busa, rozwija zainteresowania związane z Transporterem T3, bierze udział w działalności AT3 i w dodatku jeździ na zloty.

logitec 
Wiceprezes Zarządu

Miejscowość: Wieliczka
Wysłany: 2017-07-29, 21:29   

Widzicie... Garażmen zauważył bardzo ważną rzecz.... sa tacy którzy należą do naszego stowarzyszenia, nie posiadają VW T3 a biorą czynny udział w działalności, walnych itp itd. niż niektórzy członkowie, ze o niektórych członkach założycielach już nie wspomnę :-D . Jak dla mnie chlubą i nobilitacją jest to, że tacy ludzie pragną być częścią AT3... i uważam też, ze i Wy powinniście z tego czerpać satysfakcję.
Ostatnio zmieniony przez logitec 2017-07-31, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  

sylwek72 

Wysłany: 2017-07-31, 15:57   

Ślimak napisał/a:
Trochę to dla mnie nienormalne i wręcz śmieszne, że członek AT3 nie posiada busa, rozwija zainteresowania związane z Transporterem T3, bierze udział w działalności AT3 i w dodatku jeździ na zloty.

Popieram Slimak (damy palec a wezmą ..... ),i nie będzie T3 a :ZBIERANINA NN :

Maxior 

Miejscowość: Żagań
Wysłany: 2017-07-31, 21:43   

A jak ktoś miał busa i sprzedał bo takie życiowe sytuacje się dzieją.

to co pisze sylwek to raczej sekta a nie klub, "nie masz busa nie gadamy z tobą"
jest dużo osób zrzeszonych i pomocnych którzy mieli t3 ale teraz nie maja lub jeszcze nie mają.

Uszczelnianie systemu nie pomaga wcale rozwojowi klubu.

dziś klubowicz niema busa ale jutro może się napali i kupi :)

Bądźmy otwarci na świat i ludzi

Odpowiedz do tematu